Nábytek pro interiér

Interiérový nábytek

Výroba interiérového nábytku patří mezi nejčastější požadavky na naše truhlářství. Vyrábíme obývací stěny, dětské pokoje, stoly a stolky, policové systémy či šatní a vestavěné skříně.
Specializujeme se na výrobu zakázkového nábytku a atypických interiérů. Nábytek navrhneme na míru, vyrobíme a dodáme jakékoli interiérové prvky libovolné složitosti pro interiéry bytové či komerční.
Zajistíme ložnice včetně postelí s rošty a matracemi, ale i patrové postele a mezonety. Zhotovíme koupelnový nábytek a nábytek do vchodů. Zajišťujeme montáž plovoucích podlah.

Kancelářský nábytek

Projektujeme a vyrábíme kancelářský nábytek, s vysokou spolehlivostí a funkčností. Sledujeme současné designové trendy a dodáváme proto moderní nabytek.

Pro komerční interiéry je klíčová především jednoduchost a dlouhodobá funkčnost. Účelem kancelářského vybavení by mělo být navození tvůrčí atmosféry, protože jen v příjemném pracovním prostředí vznikají ty nejlepší nápady.
V komerčních prostorách je velmi praktické použití kvalitního a příjemného osvětlení v kombinaci s odolnými materiály. Určitě se vyplatí vsadit na nadčasovost a kvalitu, což rozhodně ocení i Vaši zákazníci.

Dětské a studentské pokoje

Vyřešit dětský pokoj s ohledem na věk, sourozence, velikost místnosti a finanční možnosti nebývá vůbec snadné. Je nutné zohlednit různé potřeby dětí každého věku.
Vybavení dětského pokoje musí odpovídat věku jeho obyvatel, musí být praktické, funkční a zdravotně nezávadné.

Dětský pokoj by měl mít co nejvíce uzavíratelných skříněk. Otevřené police vypadají uspořádaně pouze tehdy, pokud je v nich stabilně udržován pořádek, nemluvě o prachu na uložených věcech.

Zřejmě nejdůležitější součástí dětského pokojíčku je postýlka. Dětem do tří let stačí klasická „ohrádka“. Od tří let už potomek může spát v klasické posteli – rozhodně však ne na válendě po babičce. Postel by měla být kvalitní, aby se dítěti zdravě vyvíjela páteř. To samé platí i pro židli a stůl, které bude potřebovat v průběhu svého života k všemožným činnostem.

Výhody spolupráce

  • široký výběr materiálů
  • výroba nábytku na moderních strojích
  • záruka na odvedenou práci

Dodací podmínky

  • ceny stanoveny dle typu použitého materiálu a obtížnosti truhlářských prací
  • zaměření a konzultace zdarma
  • vzorníky a katalogy doplňků k nahlédnutí přímo v dílně (drátěný program, pojezdy, panty, úchyty atd.)
  • doprava po Jižní Moravě zdarma